تسنیم/ امام جمعه زهکلوت با بیان اینکه مردم سیل‌زده نگران بارندگی‌های آینده هستند، گفت: راه ارتباطی و برق ۱۷ روستا در منطقه برجک هنوز وصل نشده است.

حجت‌الاسلام حمید بامری، امام جمعه زهکلوت اظهار کرد: احداث بیمارستان صحرایی سپاه بسیار ارزشمند بود و تاکنون بیماران زیادی را ویزیت رایگان کرده است.
وی با بیان اینکه مردم سیل‌زده نگران و هراسان بارندگی‌های آینده هستند و حضور سپاه در منطقه قوت قلب است، افزود: نیازمند انسجام فعالیت‌ها و هماهنگی بیشتر هستیم تا نتیجه کار را بهتر ببینیم.
امام جمعه زهکلوت با اشاره به اینکه مردم این منطقه بر اثر سیل واقعا دچار مشکل شدند، تصریح کرد: متاسفانه بعضی از دستگاه‌های امدادرسان تازه عصر روز گذشته وارد عمل شدند که جای تاسف دارد.
وی با بیان اینکه ناهماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی یک ضعف است، گفت: در توزیع بسته‌های غذایی با مشکل مواجهیم و حتی در بعضی نقاط هنوز انجام نشده است.
بامری با عنوان اینکه لوله آب آشامیدنی بعضی از منازل در شهرها هم خراب شده و مردم در منازلشان آب ندارد، افزود: چاه‌های فاضلاب خانه‌ها پر شده است و نیازمند تخلیه چاه فاضلاب خانه‌ها در مناطق سیل‌زده هستیم.
امام جمعه زهکلوت با بیان اینکه تعمیر یخچال، گاز و تلویزیون مردم یک ضرورت است و وسایل خانه مردم بر اثر آبگرفتگی خراب شده است، عنوان کرد: برق 17 روستا در منطقه برجک هنوز وصل نشده و راه ارتباطی آنها نیز قطع است.
امام جمعه زهکلوت ادامه داد: متاسفانه این روستاها در مناطق صعب‌العبور قرار دارند و سیل تنها راه ارتباطی آنها را نیز تخریب کامل کرده است.
وی با بیان اینکه نیاز است یک گروه تشکیل شود که نیازهای مردم هر منطقه را به تفکیک شناسایی کند، افزود: این نیازها باید در موضوعات مایحتاج، لوازم منزل، دام تلف شده، راه ارتباطی و سایر موارد مورد نیاز شناسایی شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00