باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: تا کنون موردی از ابتلا به کرونا در مراکز بهزیستی نداشتیم.

فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه اظهار کرد: در ابتدا برای مراکز بهداشتی به عنوان سرانه هر نفر ۳۰ هزار تومان برای مراکز در محل نگهداری سالمندان، معلولین، بیماران مزمن روانی و کودکان به صورت پک‌های بهداشتی قرار گرفته است.
وی افزود: مواد ضدعفونی در اختیار همکاران و مددجویان قرار گرفته است و سازمان صمت، دانشگاه علوم پزشکی و همچنین سپاه هم مواد ضدعفونی در اختیار ما قرار دادند.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: همچنین هزینه ۵۰۰ هزار تومانی برای پک‌های بهداشتی همکاران و مددجویان قرار گرفته است که بین آن‌ها توزیع شده است.
رضوان مدنی با بیان اینکه برای کودکان کار و خیابانی پک بهداشتی تهیه و ماسک و دستکش در اختیار آن‌ها در سر چهارراه‌ها و در منزل آن‌ها قرار می‌گیرد، بیان کرد: حدود ۵۰۰ میلیون تومان به شهرستان‌ها برای کمک به مددجویان موردی پرداخت شده است.
وی ادامه داد: افرادی که معتاد متجاهر و بی سر پناه و بی خانمان هستند توسط مراکز بهزیستی شناسایی و اقدامات لازم برای آن‌ها انجام می‌شود.
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: خدمات خیلی خوبی برای قشر آسیب پذیر توسط بهزیستی در حال انجام است و به لطف خدا تاکنون در هیچ کدام از مراکز شبانه روزی کرونا مثبت شناسایی نشده است.
رضوان مدنی اظهار کرد: مورد بیماری در سالمندان وجود داشته است، اما بیمار مبتلا به کرونا در هیچکدام از مراکز سطح استان تاکنون شناسایی نشده است.
وی افزود: سازمان بهزیستی به محض اینکه این ویروس در چین شناسایی شد، اقدامات لازم را انجام داد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246