ایسنا/ معاون وزارت ورزش و جوانان ضمن توضیح در مورد آخرین وضعیت هیئت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، از انتخاب مدیرعامل جدید آبی‌پوشان پایتخت ظرف ۴۸ ساعت آینده خبر داد.

مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ وزارت ورزش و جوانان در مورد آخرین وضعیت انتخاب مدیرعامل در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، تصریح کرد: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به صورت منسجم در حال پیشبرد فعالیت‌ها است و اختلافی با مدیرعامل سابق داشتند که منجر به استعفا و در نهایت برای باشگاه سرپرست انتخاب شد و در حال حاضر مسیر خود را ادامه می‌دهند.
وی ادامه داد: در آینده نزدیک هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل را انتخاب خواهد کرد و هم‌اکنون در پرسپولیس مشکل خاصی وجود ندارد و با وجود سرپرست نیز به خوبی اداره می‌شود و در خصوص انتخاب مدیرعامل نیز رایزنی از طریق هیئت مدیره انجام می‌شود.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ وزارت ورزش و جوانان در مورد وضعیت هیئت مدیره و انتخاب مدیرعامل جدید برای باشگاه استقلال نیز بیان کرد: قبل از نوروز ۹۹، سعادتمند و نظری به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال انتخاب شدند و پس از استعفای فتح‌الله‌زاده، وزارت ورزش و جوانان در سریع‌ترین زمان ممکن ترمیم هیئت مدیره را انجام داد.
علی‌نژاد افزود: روی فتح‌الله‌زاده حساب جدی باز می‌شد و تصور کردیم با توجه به سابقه‌ای که دارد می‌تواند استقلال را به آرامش برساند اما به هر دلیلی پس از ۱۶ روز استعفا کرد، دلایل این استعفا برای بنده روشن نیست و ما توقع نداشتیم چنین اتفاقی رخ دهد و امیدوار بودیم مسیر خود را ادامه دهد.
وی با اشاره به اینکه طی یک تا دو روزه آینده مدیرعامل جدید باشگاه استقلال توسط هیئت مدیره انتخاب می‌شود، گفت: با انتخاب مدیرعامل جدید شرایط برای باشگاه استقلال نیز بهتر و پایدارتر دنبال می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651