ایرنا/ مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از راه‌اندازی شبکه اجتماعی دانش‌آموزی با نماد "شاد" با هدف انسجام و نظم‌دهی به برنامه‌های آموزشی و تربیتی در روزهای آتی خبر داد.

احمد ناصری، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: شبکه اجتماعی دانش‌آموزی فرصت ارزشمندی برای استمرار یادگیری است و محیط یادگیری متنوعی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.
وی در زمینه بازگشایی و فعالیت عادی مدارس افزود: برنامه‌های مختلفی در این زمینه پیشنهاد شده اما مطابق با مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، ۶ هفته بعد از بازگشایی مدارس فعالیت آموزشی و تربیتی ادامه خواهد داشت و ۲۰ روز بعد از آخرین آزمون نهایی، آزمون سراسری کنکور برگزار خواهد شد.
ناصری با اعلام احزار رتبه مطلوب ارزیابی استان در سامانه نظارت و ارزیابی وزارت، روند اجرای برنامه‌های آموزشی و تربیتی و پیگیری امور در ایام تعطیلی مدارس را از نکات مهم در کسب این جایگاه ذکر کرد.
وی همچنین از نقش خطیر و برجسته معلمان استان و مشارکت والدین در تحقق شعار "آموزش تعطیل نیست" و "آموزش را به خانه‌ها می‌بریم" قدردانی کرد.
او از امضای پروتکل بین پنج شبکه پیام‌رسان داخلی، وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت نظم‌دهی و انسجام به برنامه‌های آموزشی و تربیتی شبکه مجازی در راستای شعار "مدرسه (آموزش) را به خانه‌ها می‌بریم " با نظارت مدیران مدارس خبر داد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253