فارس/ استاندار کرمانشاه گفت: به منظور کنترل هرچه بیشتر ورودی‌ها و خروجی‌ها، 23 محور اصلی و 58 محور فرعی منتهی به شهر کرمانشاه را کاملا مسدود کرده‌ایم.

هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه اظهار داشت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از جمله طرح‌های مهم مصوب ستاد ملی کرونا است که از ساعت 24 شب جمعه به اجرا گذاشته شد. هرچند برای برآورد میزان اثرگذاری این طرح هنوز زود است ولی اکثریت بالایی از مردم از اجرای آن استقبال کردند.
وی عنوان کرد: این طرح دارای ضمانت های اجرایی مناسبی است که براساس آن متخلفین جریمه خواهند شد.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: براساس این طرح خودروهای افراد متخلف یک ماه توقیف و 500 هزار تومان هم جریمه می‌شوند و مغازه‌های متخلف هم پلمب می‌شود بر همین اساس روز گذشته ده‌ها خودرو و واحد صنفی متخلف با جریمه‌های سنگین روبرو شده‌اند.
بازوند عنوان کرد: همچنین به منظور کنترل هرچه بیشتر ورودی‌ها و خروجی‌ها، روز گذشته 23 محور اصلی و 58 محور فرعی منتهی به شهر کرمانشاه را کاملا مسدود کرده‌ایم.
وی از ارایه محدودیت‌های جدی برای روزهای 12 و 13 فروردین خبر داد و گفت: تمامی تفرجگاه‌ها و پارک‌های استان (چه در شهرها و چه در دامان طبیعت) همه بسته هستند و مردم در خانه‌ها بمانند.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: دو نقاهتگاه 500 نفره و 150 نفره برای نگهداری کسانی که تست آن‌ها مثبت اعلام شده توسط سپاه و ارتش ایجاد شده است. فراد مبتلا اگر شرایط ماندن در خانه را ندارند حتما باید در این قرنطینه‌ها به سر ببرند و تا بهبود پیدا کنند.
بازوند هشدار داد‌: کسانی که تست آن‌ها مثبت اعلام شده و عامدانه در جامعه تردد می‌کنند در واقع بمب‌های ویروسی متحرکی هستند که موجب مرگ صدها انسان می شوند.
وی عنوان کرد: خوشبختانه حدود 80 درصد جامعه کرمانشاهی همکاری مناسبی برای کنترل این بحران دارند ولی 20 درصد همچنان بی توجه به سلامت همنوعانشان هستند.
استاندار کرمانشاه افزود: این افراد بدانند اگر عامدانه موجب انتقال ویروس به کسی شوند در مرگ احتمالی آن انسان دخیل هستند.
بازوند اظهار کرد: خواهش می‌کنیم مردم این 15 روز را در خانه‌ها بمانند تا هرچه زودتر از این بحران گذر کنیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246