ایرنا/ جانشین فرماندهی انتظامی کردستان گفت: همزمان با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، ۲۶ دستگاه خودروی متخلف در ورودی‌های این استان از سوی پلیس اعمال قانون شدند.

سرهنگ عباس مسعودی، جانشین فرماندهی انتظامی کردستان با اشاره به اینکه هم اکنون ۲ روز از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی می‌گذرد، اظهار کرد: در ۲ روز (هشتم و نهم فروردین ۱۳۹۹) ۲۶ دستگاه خودرو که به توصیه‌های عوامل ستاد ملی مبارزه با کرونا مستقر در مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان توجه نداشتند، مبلغ پنج میلیون ریال جریمه شدند.
وی با بیان اینکه همچنین یک دستگاه خودرو نیز به‌دلیل عدم توجه به هشدارهای پلیس توقیف و به پارکنیگ منتقل شد و تا پایان بحران کرونا در پارکنیگ خواهد بود، یادآور شد: هم اکنون در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و محدودیت سفر، تردد در ۲۲ نقطه از مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان کنترل می‌شود.
سرهنگ مسعودی تاکید کرد: در این نقاط تردد خودروها از سوی ماموران انتظامی و پلیس راه مورد بررسی قرار می‌گیرد و خودروهایی که صاحبان آن‌ها ساکن استان کردستان نباشند امکان ورود ندارند و همچنین کردستانی‌ها هم امکان خروج از شهرهای خود را نخواهند داشت.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34