فارس/ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) از آغاز رزمایش دفاع بیولوژیک در قزوین برای مبارزه با کرونا خبر داد.

سرهنگ محسن شیخ‌حسنی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) اظهار کرد: رزمایش دفاع بیولوژیک در قزوین با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونا انجام می‌شود.
وی افزود: این رزمایش در سه مرحله با هدف پیشگیری از شیوع کرونا انجام می‌شود و تا سیزدهم فرودین نیز ادامه خواهد داشت.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) اضافه کرد: این رزمایش در ادامه سلسله اقدامات خوب بسیجیان این ناحیه در مبارزه با کرونا است.
وی عنوان کرد: این رزمایش از فردا دوشنبه با حضور تمامی حوزه‌های مقاومت بسیج در شهر قزوین و گروه‌های جهادی اجرایی خواهد شد.
شیخ‌حسنی عنوان کرد: در یک ماه گذشته پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج با ساماندهی گروه‌های جهادی در سطح شهر قزوین به ضد عفونی و گندزدایی از معابر و سطح شهر پرداخته‌اند.
وی بیان کرد: راه‌اندازی کارگاه‌های تولید ماسک و همچنین مایع ضد عفونی نیز از دیگر اقدامات این ناحیه در مبارزه با ویروس منحوس کرونا بوده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) در پایان یادآور شد: بسیجیان این ناحیه تا آخرین لحظه برای مبارزه با این ویروس در میدان دفاع از مردم حضور دارند و امیدواریم با کمک مردم به زودی شاهد نابودی آن باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9