شبستان/ امام جماعت مسجد سینا تهران از خاکسپاری پیکر آیت‌الله سیدمحمود مجد در جوار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی‌اصغر مجد هاشمی، امام جماعت مسجد سینا تهران با بیان اینکه پیکر روحانیون درگذشته از خانواده مجد، از گذشته تاکنون در قم دفن می‌شده‌اند، اظهار کرد: بنا بر این سنت و علاقه ویژه حاج آقا محمود مجد قرار بود پیکر وی نیز در قم دفن شود که به دلیل شرایط ویژه کشور این امکان وجود نداشت لذا پیکر وی در آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به خاک سپرده شد.
امام جماعت مسجد سینا تهران افزود: فعلا هیچ مراسم ترحیمی برای مرحوم آیت‌الله مجد به دلیل مقابله با گسترش ویروس کرونا برگزار نمی‌شود البته پس از ریشه‌کن شدن این ویروس مهلک، حتما مراسمی برای شادی روح آن مرحوم برگزار خواهد شد.
وی درباره وضعیت تولیت مدارس علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) و امام حسن‌ مجتبی(ع) که آیت‌الله سیدمحمود مجد، موسس و تولیت آنها بود، گفت: حتما وی در وصیت نامه‌اش در این باره اظهار نظر کرده بود که باید به دلیل تعطیل بودن حوزه‌های علمیه تا اربعین درگذشت ایشان صبر کرد.
مجد هاشمی درباره اینکه آیا احتمال دارد مسئولیت این مدارس علمیه به مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران سپرده شود، خاطرنشان کرد: مرحوم مجد در زمان حیاتش سخنی در این باره نگفته بود با وجود این باید متتظر قرائت وصیت نامه وی باشیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651