ایسنا/ معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان از مثبت شدن نمونه آزمایشگاهی دو بیمار دیگر مبتلا به کرونا در سیرجان خبر داد.

محمد موقری پور، معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان در تشریح جزییات این خبر گفت: این دو بیمار مبتلا به کرونا آقای ۲۹ ساله و خانم ۴۹ ساله هستند که با علائم مشکوک به بیماری کرونا بستری شده و بلافاصله نمونه آزمایشگاهی ایآنان ارسال و امروز نتیجه آزمایشات مثبت اعلام شد.
سخنگوی ستاد پیشگیری و کنترل بیماری کرونا سیرجان با اشاره با اینکه جمع موارد مثبت آزمایشگاهی مبتلایان به کرونا در سیرجان به هشت نفر رسیده که تاکنون دو نفر از آنها نیز فوت کرده است، اظهار کرد: بازه سنی در بیماران اخیر کرونا سیرجان پایین‌تر بوده است.
وی ادامه داد: شهروندانی که تاکنون در سامانه بسیج عمومی مقابله با کرونا به آدرس salamat.gov.ir ثبت نام نکرده اند، با مراجعه به این سامانه، سلامت خود را ارزیابی کنند، همچنین شهروندان شماره تلفن ۴۰۳۰ را پاسخ دهند که مربوط به همین سامانه است.
موقری پور ابراز کرد: از همشهریان عزیز درخواست عاجزانه داریم تا ضمن رعایت اصول بهداشت فردی در خانه بمانند و به هیچ عنوان در روز طبیعت و برای طبیعت گردی و گردش ۱۳ بدر از شهر بیرون نرفته و در خانه ها بمانند تا در قطع چرخه انتقال این ویروس در شهرستان کمک کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00