باشگاه خبرنگاران/ همزمان با سالروز ولادت علمدار کربلا، حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز دو برادر یزدی با پرداخت مبلغی زمینه آزادی یک مددجو مدیون مالی را از زندان فراهم آوردند.

اسلام افشون، رئیس ستاد دیه استان یزد گفت: این دو برادر یزدی با مراجعه به ستاد دیه استان یزد مبلغ یکصد و ۳۵ میلیون ریال برای آزادسازی محکوین جرایم غیرعمد مالی به حساب ستاد دیه استان واریز و زمینه آزادی یک مددجوی محکوم مالی را از زندان فراهم آوردند .
او افزود: این دو برادر با اشاره به این موضوع که اینگونه کمک ها میتواند باعث خیر و برکت در زندگی و کسب و کار گردد.
افشون اظهار داشت: هرکس با هر توان مالی میتواند در این راه قدم برداشته و توشه ای برای آخرت خود جمع نماید امیدواریم با پرداخت این مبلغ هرچند ناقابل بتوان زمینه آزادی مددجوی محکوم مالی را فراهم و او را در اولین روزهای سال جدید به آغوش خانواده خود بازگرداند .
رئیس ستاد دیه استان یزد ادامه داد: این دو برادر هدف از این اقدام را شادی روح درگذشتگان، کمک به کاهش آسیب های اجتماعی اعلام نمودند.
او بیان کرد: این کمک به عنوان اولین کمک از خیرین در سال جدید در ستاد دیه استان یزد ثبت گردید و به واسطه کمک این دو خیر زمینه آزادی یک مددجو نسوان که به دلیل بدهی مالی در زندان تحمل حبس مینمود فراهم شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b