صبح زاگرس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کروناویروس در کهگیلویه و بویراحمد را اعلام کرد.

پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: از ١٤٣ نمونه ارسال شده به آزمایشگاه‌های تشخیصی 5 نمونه مثبت اعلام شد و شمار مبتلایان به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 124 بیمار رسید.
یزدان‌پناه با بیان اینکه یک مورد مرگ بیمار کرونایی در بیمارستان شهید جلیل در روز گذشته داشته‌ایم، افزود: کرونا در کهگیلویه و بویراحمد تا به این لحظه 8 قربانی گرفته است.
وی به تفکیک پراکنش جغرافیایی بیماران پرداخت و عنوان کرد: در شهرستان دنا یک بیمار خانم، در شهرستان بویراحمد یک بیمار خانم، در شهرستان کهگیلویه یک بیمار خانم، در شهرستان باشت یک بیمار خانم و در شهرستان گچساران نیز یک بیمار مرد شناسایی شده است.
یزدان‌پناه یادآور شد: روند بیماریابی در کهگیلویه و بویراحمد بسیار امیدوارکننده بوده و نسبت به روزهای گذشته تعداد نمونه گیری‌ها و پایگاه‌های نمونه‌برداری افزایش چشم‌گیری یافته است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به تقدیر معاون بهداشت وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: عملکرد خوب دانشگاه علوم پزشکی استان در بحث بیماریابی کرونا منجر شد تا کهگیلویه و بویراحمد جزو استان‌های برتر کشور در حوزه بیماریابی شود و مورد تقدیر وزارت بهداشت قرار گیرد.
یزدان‌پناه خاطر نشان کرد: از عموم مردم خواهشمندیم جهت آگاهی از وضعیت سلامت خود به سایت salamat.gov.ir مراجعه کرده و در صورت داشتن هر گونه سوال با سامانه 4030 تماس حاصل نمایند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277