پایگاه خبری پلیس/ رییس نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: یک محموله ماسک غیرمجاز که به‌صورت غیرقانونی در کارتن‌های فلافل جاسازی شده بود در اراک کشف و ضبط شد.

سرهنگ جعفر پرویزی، رییس نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: در تداوم طرح‌ نظارتی بر فروش اقلام بهداشتی و برخورد با متخلفان این بخش از سوی پلیس، گزارش انتقال غیرمجاز تعدادی ماسک در شهر اراک دریافت شد که در این عملیات یک‌هزار و ۷۵۰ عدد ماسک غیرمجاز به دست آمد.
وی بیان کرد: این تعداد ماسک در بسته‌های فلافل برای خروج از شهرستان اراک جاسازی شده بود و در این راستا یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

دستگیری باند سرقت خودروهای مدل پایین در اراک
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: یک باند سرقت خودروهای مدل پایین در شهرستان اراک متلاشی و اعضای آن دستگیر شدند.
سرهنگ کامیار چهری افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودروی مدل پایین در نقاط مختلف شهرستان اراک، بررسی موضوع در دستور کار ماموران دایره سرقت پلیس آگاهی این استان قرار گرفت.
سرهنگ چهری بیان کرد: با انجام تحقیقاتی فراگیر در این زمینه و در پی افزایش تیم‌های محسوس و نامحسوس، سرانجام یک سارق حرفه ای که دارای سوابق متعدد کیفری بود در سطح شهرستان اراک شناسایی و دستگیر شد.
وی ادامه داد: سارق دستگیر شده در روند تحقیقات پلیسی دیگر همدست خود را که در امر سرقت با او همکاری داشت به پلیس معرفی کرد که با انجام یک عملیات هدفمند پلیسی، او نیز در چنگال قانون گرفتار آمد.
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضایی شدند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f