ایلنا/ عضو ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا با اشاره به تصمیم زیرمجموعه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا مبنی بر تردد زوج و فرد خودروها گفت: اجرای طرح زوج و فرد تردد خودروها در استان یزد لغو شد و فعلا منتفی است.

فخرالسادات خامسی هامانه، عضو ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا درخصوص طرح زوج و فرد تردد خودروها در استان یزد اظهار داشت: کمیته عملیات پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرداری یزد به عنوان زیرمجموعه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا تصمیمی مبنی بر زوج و فرد تردد خودروها گرفت که پس از مطرح شدن در ستاد استانی، اجرای آن رد شد.
وی با تاکید بر لزوم کاهش ترددهای غیر ضروری در معابر شهر یزد ادامه داد: مقرر شده تا با کارشناسی و بررسی‌های بیشتر، پیشنهادات و برنامه‌های دیگری پس از تصویب به مرحله اجرا در آیند.
عضو ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا با تقدیر از همکاری خوب مردم در زمینه کاهش ترددها در سطح شهر بیان داشت: اکثریت شهروندان به این موضوع توجه دارند اما معدود افرادی هستند که به این موضوع بی‌توجه بوده و جدی نگرفته‌ و در شهر تردد دارند.
وی با تاکید بر اینکه باید مصوبات و برنامه‌های ستاد مورد توجه جدی مردم قرار گیرد، عنوان کرد: همه باید با توجه به شرایط خاصی که به وجود آمده همکاری لازم را داشته باشیم و در خانه بمانیم تا زنجیره انتقال این بیماری قطع شود.
خامسی با اشاره به مصوبات و اقدامات ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در خصوص کاهش ترددها عنوان کرد: تردد خودروها در سطح معابر رصد می شود و با متخلفان نیز برخورد خواهد شد.
عضو ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا با بیان اینکه هنوز شهروندان موضوع شیوع و ابتلا به کرونا را جدی نگرفته و باور ندارند تاکید کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا باید همه مردم به قرنطینه خانگی و کاهش ترددها عمل کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان یزد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر یزد در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEGzGLxClrDga39YQQ
آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today
آخرین خبر یزد در سروش :
http://sapp.ir/Yazd.Online
آخرین خبر یزد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155451392Cdb9bc9fb1b