ایرنا/ سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان البرز موفق به کشف مقادیر زیادی الکل طبی (اتانول) قاچاق در استان شدند.

سازمان اطلاعات سپاه استان البرز موفق به کشف و ضبط ۷۵۰لیتر الکل (اتانول) قاچاق با همکاری ناجا در شهر ماهدشت کرج شد.
در شرایطی که ویروس کرونا تمامی کشورهای جهان و از جمله ایران را درگیر کرده نیاز دارویی و ملزومات مردم نیز چند برابر شده و این زمینه‌ای برای سوءاستفاده سودجویان و منفعت‌طلبان و همچنین قاچاقچیان شده است.
در روزهای گذشته نیز طی رصد و اشراف اطلاعاتی پاسداران جان برکف و گمنام سازمان اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی(ع)، تعداد ۱۰ هزار عدد دستکش یکبار مصرف معادل ۵۰ هزار جفت دستکش ، تعداد ۲۸۸۰ عدد شیشه ۱۲۰ میلی لیتری الکل ضدعفونی (اکامول) به مجموع ۳۴۵ لیتر توسط اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی(ع) در خودرو نیسان در کرج کشف و ضبط شده بود.
طی یک ماه گذشته تاکنون تعداد زیادی انبارهای احتکار مواد ضدعفونی کننده، مواد پیشگیرانه و بهداشتی توسط سازمان اطلاعات سپاه امام حسن مجتبی (ع)‌در استان البرز کشف شده است.
تاکنون تست کرونای یک هزارو۵۵۸ نفر در استان البرز مثبت شده که ۱۴۹ نفر از این افراد فوت کرده اند ضمن آنکه ۲۹ مرگ مشکوک نیز در این استان ثبت شده است.
اکنون ۴۵۰ بیمار مشکوک و قطعی کرونا در بیمارستان های البرز بستری هستند.
استان البرز در مسیر مسافران ۱۴ استان کشور قرار دارد.
ویروس کرونا که به طور رسمی کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به ۱۹۹ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af