ایرنا/ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا و رییس کمیته پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا گفت: در راستای مبارزه با کرونا و به منظور حفظ سلامت شهروندان و تداوم کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا قنادیهای این شهرستان تعطیل شدند.

حسین آرگیو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان فسا اظهار داشت: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته ، مردم می توانند شیرینی مورد نیاز خود را غیر حضوری و تنها از طریق سفارش اینترنتی یا تلفنی ( توسط پیک ) تهیه نمایند.
آرگیو اضافه کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی ، مبین ویژه بودن شرایط فعلی است و اگر می خواهیم به شرایط عادی برگردیم باید راهکارهای این طرح را لازم الاجرا بدانیم.
وی گفت: پیوستن به مجموعه افرادی که برای سلامت خود و جامعه ارزش قائل هستند و ضوابط و موازین بهداشتی را رعایت می کنند ، موجب تسریع در روند شکست دادن کرونا خواهد شد.کادر درمان و پرستاران و مجموعه های ذیربط ، از لحاظ روحی و جسمی روزهای حساس و سختی را سپری می کنند ، از جامعه انتظار داریم با رعایت اصول بهداشتی ، مددکار و همراه این قشر زحمتکش باشند و به زحمات آنها پاسخی شایسته دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913