فارس/ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با توجه به اهمیت سلامت کارکنان ادارات و مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا،گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده و جهت جلوگیری از تجمع افراد، همه برنامه های فرهنگی هنری تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شود وتمام مراکز فرهنگی .تفریحی فارس تعطیل است.

عبدالرضا قاسم‌پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با اشاره به اینکه بعد از شیوع کروناویروس در کشور، استان فارس نیز مانند بسیاری از استان ها و کلانشهرهای ایران، روزهایی خالی از تردد و مملو از سکوت را طی می‌کند،اظهار داشت: اکثر شهروندان در روزهای اخیر بیشتر به اهمیت موضوع کاهش ترددهای غیرضروری اهمیت داده و در خانه مانده اند تا از این روزهای سخت عبور کنیم.
وی ادامه داد: مراکز تفریحی، تاریخی فرهنگی و مجتمع های فرهنگی هنری به عنوان محل اجرای برنامه های مذکور تعطیل است و نیاز به حضور کارکنان نیست مابقی کارکنان به گونه دورکاری به خدمات خود ادامه خواهند داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس یادآور شد: در حال حاضر بسیاری از مردم و اهالی شیراز به دلیل هشدارها و ترس از احتمال مبتلا شدن به ویروس کرونا ترجیح داده‌اند در خانه بمانند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913