شبستان/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی لارستان گفت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان با ثبت ۵ مورد جدید به ۳۴ نفر رسیده است.

«محمدحسین کریمی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی لارستان امروز (یکشنبه ۱۰ فروردین) درباره آخرین آمار مبتلایان به کرونا در لارستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵ نفر دیگر به موارد مثبت ابتلا به کرونا در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان اضافه شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لارستان افزود: با اضافه شدن این تعداد، مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ از ابتدا تا کنون در لارستان، خنج و اوز به ۳۴ نفر رسیده است.
ستاد مبارزه با کرونا در لارستان نیز در اطلاعیه شماره ٢٩ خود با اعلام ممنوع بودن تجمع در باغ شهری‌ها خطاب به هیأت‌امنا و مالکان باغ شهری آورده است: به استناد مصوبه مورخ ١٠ فرودین‌ماه ستاد مبارزه با کرونا لارستان، برای جلوگیری از انتشار بیماری تیم مشترک گشت و نظارت با محوریت بخشداران به طور مستمر از کلیه اماکن تفریحی به‌خصوص باغ شهری فعال گردید و با متخلفینی که باعث تجمع در این اماکن گردند، برخورد قانونی می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913