ایرنا/ مدیرکل امور زندان‌ها و اقدامات تامینی‌تربیتی آذربایجان‌غربی گفت: با تدابیر و تمهیدات اندیشیده شده، زندان‌های استان در سلامت و امنیت کامل قرار دارند و مشکلی وجود ندارد.

حمزه بروجنی، مدیر کل امور زندان های آذربایجان غربی با اشاره به درج خبری در خصوص ناآرامی در یکی از زندان‌های استان، اظهار کرد: با تمهیدات اتخاذ شده تمامی زندان‌های استان در سلامت و آرامش هستند و موضوع پیش‌آمده در یکی از زندان های استان با درایت و هوشیاری کامل عوامل مجموعه زندان بلافاصله خنثی شد.
وی افزود: سربازان زندان‌های استان با اقتدار و هوشیاری بر تمامی موضوعات امنیتی که باعث آرامش روانی جامعه است، اشرافیت کامل دارند و اجازه هیچ گونه اقدام شیطنت آمیز را به معاندان نخواهند داد.
وی بیان کرد: با توجه به اهمیت سلامت زندانیان، ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در اداره‌کل زندان‌های استان تشکیل شد و وسایل پیشگیری از جمله ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی و تب‌سنج‌های پیشرفته که با فاصله مطمئن اقدام به گرفتن تب می‌کنند، خریداری و در تمامی زندان‌های استان توزیع شده‌است.
مدیرکل امور زندان‌ها و اقدامات تامینی تربیتی آذربایجان‌غربی گفت: پس از تشکیل این ستاد به صورت روزانه، موضوعات بهداشتی تمامی زندان‌های استان رصد و به حوزه بهداشت و درمان سازمان زندان‌های کشور منعکس می‌شود


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b