باشگاه خبرنگاران/ معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: با تلاش مجدانه کادر درمانی بیمارستان علامه بهلول گنابادی خطر جسمانی نوزاد یک ماهه مبتلا به کرونا در این شهرستان رفع شده و وضعیت او رو به بهبودی است.

جلیل مشاری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گناباد اظهار کرد: با تلاش مجدانه کادر درمانی بیمارستان علامه بهلول گنابادی خطر جسمانی نوزاد یک ماهه مبتلا به کرونا در این شهرستان رفع شده و وضعیت او رو به بهبودی است.
وی ادامه داد: این نوزاد ۳۵ روزه از تربت حیدریه پنجم فروردین ماه در بیمارستان علامه بهلول گنابادی بستری شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گناباد بیان کرد: این نوزاد در ابتدای بستری بدحال و با تنفس تند و علائم تنگی نفس تحت درمان قرار گرفت و آزمایش‌های بالینی گواه این مساله و ابتلای او به بیماری کرونا بود که با تلاش کادر درمانی بیمارستان بهلول به صورت خاص درمان او شروع شد.
مشاری افزود: هم اکنون خطری سلامتی این نوزاد مبتلا به کرونا که در نوع خود در بین بیماران مبتلا به کرونا در سطح کشور بسیار نادر است را تهدید نمی‌کند و او در بخش قبلی کودکان بیمارستان بهلول گناباد که به کودکان مبتلا به کرونا اختصاص یافته تحت نظر است و با هدف جلوگیری از هر گونه مخاطرات احتمالی بخش کودکان به قسمت دیگری از بیمارستان انتقال یافت و مشکلی سلامتی دیگر کودکان بستری در بیمارستان را تهدید نمی‌کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید