ایرنا/ فرماندار دامغان گفت: محدوده مرکز این شهر به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی مسدود شد.

علی اصغر مجد فرماندار دامغان بیان کرد: محدوده چهارراه لاله(مرکز شهر) دامغان به دلیل شیوع کرونا، در زمان اوج ترددها از ساعت ۱۹ الی ۲۲ تا اطلاع ثانوی مسدود اعلام شد.
وی ادامه داد: این اقدام بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، جلوگیری از تجمعات و برای حفظ سلامت شهروندان اجرا می‌شود.
مجد به جزئیات اجرای این طرح اشاره کرد و اظهار داشت: خیابان‌های منتهی به چهارراه لاله دامغان از میدان شهدا تا میدان امام، مسیر چهار راه باغ جنت به سمت چهارراه لاله و مسیر سه راهی شهید فلاحی به سمت چهارراه لاله مسدود است.
فرماندار دامغان اضافه کرد: با اجرای این طرح، تردد در شهر بسیار کاهش یافته است که امیدواریم با این کاهش تردد و قطع زنجیره انتقال، شیوع کرونا نیز کاهش پیدا کند.
وی تصریح کرد: براساس مصوبه کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا، طرح فاصله گذاری اجتماعی و کنترل رفت و آمدها در دامغان نیز با هدف قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا اجرا می‌شود.
فرماندار دامغان گفت: تنها راه شکست ویروس کرونا، قطع کردن زنجیره انتقال است و مردم باید در این زمینه کمک کنند و مهم ترین کمک آن‌ها نیز ماندن در خانه است.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c