باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در هرمزگان افزوده شد و تاکنون شمار مبتلایان به کرونا در استان ۱۸۱ نفر است.

حسین فرشیدی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲ نفر به آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در هرمزگان افزوده شد و تاکنون شمار مبتلایان به کرونا در استان ۱۸۱ نفر است.
فرشیدی افزود: مبتلایان جدید ۲ نفر در بندرعباس و یک خانم با سابقه بیماری قلبی نیز در میناب فوت کرد و شمار فوتی‌ها دراستان به ۱۴ نفر افزایش یافت.
وی گفت: ۱۶۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا با سپری کردن دوره قرنطینه از بیمارستان ترخیص شده اند و ۷ نفر بیمار کووید ۱۹ در بیمارستان بستری هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: بیشترین موارد ابتلا به کرونا با ۹۲ نفر مربوط به بندرعباس و ۳۷ نفر مربوط به کیش است.
فرشیدی گفت: در کیش ۲۰۰ تخت توسط منطقه آزاد برای سپری کردن دوره نقاهت راهاندازی شده و تمام هزینه‌های بیماران را پرداخت می‌کند.
وی افزود: در ادامه اقدامات درمانی، پیگیری و بازدید‌های بهداشتی از از اماکن عرضه، ۴۳۹ نوع ماده ضدعفونی کننده و ژل دست غیرمجاز، قاچاق و تقلبی از سطح بازار استان جمع آوری شده است و توصیه می‌شود مردم از مواد استاندارد استفاده کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121