باشگاه خبرنگاران/ فرماندار مهدی‌شهر با بیان اینکه تردد خودرو‌ها در این شهرستان با محدودیت و سختگیری‌های بیشتری همراه خواهد بود، گفت: تمامی راه‌های منتهی به مناطق حفاظت‌شده محیط‌زیست مسدود است.

عبدالرضا میقانی فرماندار مهدی‌شهر ضمن بیان اینکه تمامی راه‌های منتهی به مناطق حفاظت‌شده محیط‌زیست مهدی‌شهر مسدود است، اظهار کرد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته خروج وسایل نقلیه از شهر سمنان به سمت شهرستان مهدی‌شهر نیز ممنوع خواهد بود.
وی ضمن بیان اینکه از روز ۱۲ فروردین تا پایان شب ۱۳ فروردین ماه، عبور هرگونه خودرو‌های غیربومی در تمامی مبادی ورودی مهدی‌شهر ممنوع است، افزود: گشت‌های انتظامی در این بازه زمانی باقوت بیشتری انجام خواهد گرفت و با متخلفان برابر با قانون برخورد خواهد شد.
فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه تردد خودرو‌ها در ورودی شهر‌های مهدی‌شهر، شهمیرزاد و درجزین با محدودیت‌های سخت‌گیرانه و جدی همراه است، ابراز داشت: از تمامی مردم شهرستان‌های همجوار خواهشمندیم از سفر به شهرستان مهدی‌شهر اجتناب و مردم فهیم شهرستان مهدی‌شهر نیز از تردد‌های بین‌شهری اکیداً خودداری کنند.
میقانی بابیان اینکه شهروندان باید روز طبیعت را در منازل و کنار خانواده‌های خود سپری کنند، تصریح کرد: با همکاری و همدلی جمعی، زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع‌شده و در آینده بسیار نزدیک می‌توان شاهد غلبه بر این ویروس باشیم به شرط آنکه ماندن در خانه ادامه‌دار باشد.
وی افزود: با توجه به در پیش بودن روز طبیعت و همچنین در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی پارک‌ها، بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی در شهرستان تعطیل و هرگونه برپایی چادر و توقف بی‌دلیل در حاشیه راه‌ها و حضور در فضا‌های سبز ممنوع است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c