باشگاه خبرنگاران/ مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت: بر اساس تصمیمات ستاد مقابله با کرونا ورود به بوستان‌های روستایی و عرصه‌های جنگلی استان سمنان ممنوع اعلام شد.

علینقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان اظهار کرد: ممنوعیت ورود به بوستان‌های روستایی و عرصه‌های جنگلی استان سمنان بر اساس تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و به منظور حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اعمال می‌شود.
وی افزود: نیرو‌های یگان حفاظت منابع‌طبیعی و آبخیزداری در سراسر استان سمنان در حال آماده باش هستند و یگان حفاظت منابع طبیعی با همکاری ستاد مبارزه با کرونا از ورود افراد به همه پارک‌های جنگلی مخصوصا جنگل ابر شاهرود، جنگل‌های مناطق شمالی شهرستان مهدیشهر و بوستان‌های روستایی جلوگیری بعمل خواهند آورد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان همچنین از عموم مردم استان سمنان درخواست کرد: در پی شیوع کرونا و حفظ سلامت خود و دیگر افراد جامعه تا عادی شدن شرایط از رفتن به عرصه‌های مذکور بخصوص در روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه که روز طبیعت نامگذاری شده جداً خودداری نموده و برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در این ایام فقط در منازل خود بمانند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c