مهر/ کارشناس هواشناسی استان قم آسمان قم در روز چهارشنبه را نیمه ابری، از بعدازظهر همراه با افزایش ابر و در برخی ساعات همراه با رگبار باران پیش‌بینی کرد.

سعید اسماعیلی، کارشناس هواشناسی استان قم اظهار داشت: آسمان امروز قم قسمتی تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و سرعت وزش باد بین ۵۵ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی است.
وی افزود: آسمان قم در روز چهارشنبه نیمه ابری و از بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و در برخی ساعات همراه با رگبار باران با احتمال رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود و سرعت وزش باد بین ۴۰ تا ۵۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی پیش بینی می‌شود.
کارشناس هواشناسی قم بیان کرد: هوای این استان در روز پنجشنبه قسمتی تا نیمه ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و رگبار پراکنده باران است و احتمال رعد و برق و سرعت وزش باد بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی وجود دارد.
وی گفت: آسمان استان قم در روز جمعه قسمتی ابری از بعدازظهر همراه با افزایش ابر و در برخی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود که سرعت وزش باد بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی پیش بینی می‌شود.
اسماعیلی تصریح کرد: حداقل دمای هوای امروز قم هشت درجه و حداکثر دمای هوا ۲۲ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز چهارشنبه ۶ درجه و حداکثر دمای هوا ۲۲ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز پنجشنبه هفت درجه و حداکثر دمای هوا ۲۴ درجه و حداقل دمای هوای این استان در روز جمعه هشت درجه و حداکثر دمای هوا ۲۲ درجه خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99