فارس/ کرونا در کردستان همچنان می‌تازد، طی 24 ساعت گذشته 45 نفر به آمار مبتلایان قطعی به کرونا در استان اضافه شده و شمار بیماران این ویروس به 470 نفر رسیده است.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار کرد: از ابتدای شیوع کروناویروس تا ظهر امروز تعداد ۴۷۰ بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان کردستان شناسایی شده است.
وی افزود: از این تعداد در شهرستان سقز ۱۴۵، بانه ۹۰ نفر، سنندج ۱۰۵ نفر، کامیاران ۱۴ نفر، قروه ۳۹ نفر، مریوان ۱۳ نفر، دیواندره ۱۹ نفر، بیجار ۲۵ نفر، دهگلان ۱۶ نفر و در سروآباد چهار نفر مبتلای قطعی به کروناویروس شناسایی و تحت درمان و قرنطینه هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: از ابتدا تاکنون تعداد کل آزمایشات انجام گرفته برابر ۹۹۴ نمونه است که از این تعداد ۴۷۰ مورد مثبت و ۴۷۲ مورد منفی اعلام شده است.
رضاعی با بیان اینکه تاکنون ۱۲۱ نفر بهبود یافته‌اند، افزود: تعداد هفت کودک زیر ۱۰ سال از جمله مبتلایان به کرونا در استان است.رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، از مرگ ۶۲ بیمار از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان تا امروز خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۳ نفر در سقز، هفت نفر در سنندج، ۹ نفر در قروه، ۱۱ نفر در بانه، ۴ نفر در مریوان، ۲ مورد در بیجار و در کامیاران و دیواندره 3 نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط دفن شده‌اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34