باشگاه خبرنگاران/ رئیس صنعت، معدن و تجارت بانه از کشف وضبط ۱۴۷ عدد ژل و مواد ضدعفونی کننده با مارک های مختلف در ۲۰ فروشگاه بانه خبر داد.

بایزید حسینی، رئیس صنعت، معدن و تجارت بانه با اشاره به تداوم فعالیت گشت‌های مشترک گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با توجه به ضرورت و شرایط پیش آمده در کشور گشت‌های نظارتی در بازار به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند و همه صنوف غیر ضروری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند.
وی افزود: همزمان با کشف و ضبط مواد ضد عفونی کننده ۲۱ بطری الکل صنعتی و طبی و تعدادی دستکش و لبنیات تاریخ گذشته هم کشف شد.
حسینی بیان کرد: در راستای کشف و ضبط این مواد ۱۶ پرونده قضایی برای متخلفین تشکیل شده و به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت بانه پرهیز از گرانفروشی و برخورد با توزیع کنندگان مواد تقلبی و تاریخ گذشته از مهم‌ترین اولویت‌های گشت‌های بازرسی عنوان کرد و افزود: تخلفات اصناف شامل درج نکردن قیمت فروش، گرانفروشی، عدم رعایت موارد بهداشتی، ارائه نکردن صورتحساب فروش، توزیع کالا‌های تقلبی و تاریخ گذشته است که با متخلفین به شدت برخورد می‌شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34