باشگاه خبرنگاران/ جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: سارقی که در تهران اقدام به سرقت مقدار زیادی تجهیزات پزشکی کرده و قصد انتقال آن‌ها به خارج از کشور را داشت، با تلاش ماموران پلیس پاوه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

جمال سلمانی جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: پس از اعلام شکایت مسوولان یکی از کلینیک‌های پزشکی حوزه کلانتری ۱۰۳ گاندی تهران مبنی بر سرقت مقدار زیادی از تجهیزات پزشکی گرانقیمت، پرونده‌ای در این خصوص به جریان افتاد.
وی افزود: متعاقب آن و با بررسی‌های انجام شده مشخص شد این سارق حرفه ای، وسایل پزشکی مسروقه را به شهر پاوه منتقل و قصد دارد آن‌ها را از طریق مرز به خارج از کشور منتقل کند.
سلمانی گفت: با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی پاوه به سرعت وارد عمل شده و با انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم موفق به شناسایی مخفیگاه سارق حرفه‌ای شدند.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی نسبت به دستگیری متهم موردنظر اقدام و در بازرسی‌های صورت گرفته موفق به کشف اموال مسروقه از قبیل دستگاه اکسیمتر (گیرنده ضربان قلب)، دستگاه کلونوسکوپی، آندوسکوپی، فشار سنج دیجیتال، ۸۰۰ عدد دستکش لاتکس و همچنین مبلغ ۱۵ میلیون ریال پول نقد شدند.
وی ادامه داد: طبق نظر کارشناسان، ارزش تجهیزات پزشکی مسروقه کشف شده به ۶ میلیارد ریال می‌رسد.
سلمانی با اشاره به قاطعیت پلیس کرمانشاه در برخورد با جرایم، عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که در سال جدید به صورت جدی از سوی پلیس دنبال می‌شود برخورد با پدیده سرقت و دستگیری سارقان است که امنیت روانی جامعه را هدف گرفته اند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246