باشگاه خبرنگاران/ استاندار کرمانشاه با بیان اینکه طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا ٢٠ فروردین تمدید شد، گفت: این طرح را باجدیت در استان اجرا خواهیم کرد.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه اظهار کرد: ضمن تشکر از همه مردم استان تقاضا دارم در این هفته نیز در خانه بمانند و به حفظ سلامت عمومی کمک کنند.
وی به ضرورت مشارکت مردم برای جلوگیری از شیوع این بیماری اشاره کرد و افزود: تمامی دستورالعمل‌های طرح تا ٢٠ فروردین با همان جدیت و قاطعیت اجرا می‌شود و تحقق این مهم نیازمند همکاری اقشار مختلف مردم است.
بازوند کاهش تماس و زنجیره انتقال را یکی از راهبرد‌های اصلی برای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا ذکر کرد و گفت: در اجرای این طرح با کاهش تماس، عدم برگزاری اجتماعات و حذف تردد‌های غیر ضروری گام مهمی در کنترل بیماری برداشته خواهد شد.
استاندار کرمانشاه افزود: براساس این طرح مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان زمان طرح تعطیل است و ادارات دولتی حداکثر با یک سوم نیرو‌های اداری و به صورت شیفت بندی خدمات رسانی فعالیت خواهند کرد.
وی با توجه به تعطیلی بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و اماکن گردشگری از مردم تقاضا داریم با توجه به اعلام ممنوعیت حضور و استقرار حتی در اماکن طبیعی در روز ١٣ بدر در خانه بمانند و با بیرون رفتن کرونا را با زندگی خودشان گره نزنند.
بازوند افزود: اصناف و مشاغل مشمول مقررات این طرح در قالب گروه بندی سه‌گانه که باید کاملاً فعال و تعطیل و یا تحت شرایط خاصی فعالیت کنند نیز تا ٢٠ فروردین همکاری لازم را داشته باشند.
استاندار کرمانشاه گفت: طرح روز‌های ١٢ و ١٣ فروردین در صدا و سیما و توسط معاون عمرانی و فرمانده نیروی انتظامی تشریح شده و امکان تردد و اسکان در این روز‌ها میسر نیست و تیم‌های بازرسی محیط زیست، نیروی انتظامی، راهداری و منابع طبیعی اجازه تردد و توقف را نخواهند داد، پس توصیه می‌کنم ١٣ بدر در خانه بمانید.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246