شبستان/ رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بهبود و ترخیص بیش از ۶ هزار بیمار مبتلا به کرونا از بیمارستان‌های سراسر گیلان خبر داد.

ارسلان سالاری، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه افزون بر 8 هزار گیلانی مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های گیلان بستری شده بودند گفت: بیش از ۸۰ درصد این بیماران بهبود یافتند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند نزولی ورودی بیماران مشکوک به کرونا به بیمارستان‌ها افزود: ۵۰ درصد تخت‌های بیمارستانی استان خالی شدند.
وی با بیان اینکه در روزهای نخست گیلان وضعیت قرمز داشت، تصریح کرد: با رعایت توصیه‌های بهداشتی و در خانه ماندن شاهد کاهش مبتلایان به کرونا هستیم.
سالاری با تاکید بر اینکه تنها راه مقابله با ویروس کرونا در خانه ماندن و منع آمد و شد در تجمعات است، گفت: تمام جغرافیایی گیلان از مناطق آلوده است و مردم باید در خانه مانده و مراقب باشند.
وی با اشاره به در پیش بودن سیزدهم فروردین و روز طبیعت از مردم خواست تا به مانند روزهای قبل در خانه بمانند و از تردد خودداری کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0