ایمنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشک اصفهان از ابتلای 160 نفر دیگر به کرونا در این استان خبر داد.

آرش نجیمی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشک اصفهان با اشاره به اینکه در طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۶۰ مورد جدید ابتلاء به کرونا را داشتیم که در بیمارستان‌ها بستری شدند، اظهار کرد: خوشبختانه تعداد ۹۵ نفر از بیماران قبلی که در بیمارستان‌ها بستری بودن با حال مساعد ترخیص شدند و این اشخاص می‌توانند مابقی دوران بیماری شان را در منزل یا در مراکز مراقبتی سپری کنند.
وی با بیان اینکه مجموع تعداد بیمارانی که اکنون در بیمارستان‌ها تحت مراقبت هستند ۹۶۶ نفر است، افزود: امیدواریم که حال عمومی این تعداد افراد هم هر چه سریع‌تر رو به بهبودی پیش رود.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشک اصفهان تاکید کرد: از این تعداد ۹۶۶ نفر متأسفانه حال عمومی ۱۸۳ نفر شدت بیشتری داشته و به نوعی وخیم‌تر است و اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه به آنها ارائه خدمات می‌شود.
وی در خصوص وضعیت ابتلاء بیماران به کووید ۱۹ در اصفهان، اظهار کرد: دیروز آمار بستری شدگان حدود ۱۵۰ نفر بود و امروز این رقم افزایش پیدا کرد و باید منتظر باشیم تا آمار فردا را ببینم به چه صورتی است و تقریباً هر روز یک آمار افزایشی به سود تعداد بستری در بیمارستان‌ها داریم.
نجیمی تصریح کرد: امیدواریم یک زمانی را اعلام کنیم که تعداد موارد ترخیص از تعداد موارد جدید بستری خیلی بیشتر شود و به تبع آن تعداد موارد بدحال که در ای سی یو مراقبت می‌شوند، به مراتب روند کاهشی داشته باشد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18