شبستان/ برئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: با شناسایی هشت بیمار جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان به ۱۲۲ نفر رسید.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: از ابتدای شیوع ۵۷۴ بیمار مشکوک به ویروس کرونا در استان چهارمحال و بختیاری شناسایی شدند که از این تعداد تاکنون آزمایش ۱۲۲ نفر مثبت اعلام شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری افزود: همچنین از تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان با فوت شدن یک بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶ نفر تاکنون قربانی این ویروس شدند.
وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۷۴ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در استان بهبود یافته‌اند.
شیرانی در ادامه با دعوت از مردم استان به در خانه ماندن در روز طبیعت، گفت: مردم با در خانه ماندن و خودداری از حضور در پارک‌ ها و فضاهای سبز به حفظ سلامتی خود کمک کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری افزود: مردم در روزهای اخیر همکاری و مشارکت خوبی در اجرای طرح فاصله‌ گذاری اجتماعی داشته اند و اگر این طرح با همین روند ادامه یابد می‌توان زودتر بر این ویروس غلبه کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3