ایرنا/ رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان فردیس اعلام کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، از تجمع در باغ ها و مزارع این شهرستان در روز سیزده فروردین ماه جلوگیری می شود.

علیرضا بدری رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان فردیس افزود: براین اساس تیم های گشت ویژه و مشترک اداره جهاد کشاورزی ، فرمانداری و نیروی انتظامی فردیس نسبت به ورود گردشگران به باغ های این شهرستان ممانعت خواهند کرد.
رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان فردیس گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته از صبح روز سیزدهم فروردین ماه تیم های ویژه به طور کامل در حالت آماده باش قرار دارند و از هر گونه ورود به باغ ها و اراضی منطقه جلوگیری خواهند شد.
وی اظهار داشت: اکیپ های گشت در روستای فرخ آباد زیبادشت ، بخش مشکین دشت، منطقه شهرک وحدت و سرحد آباد فعال هستند.
بدری از مردم درخواست کرد که برای توفیق هر چه سریعتر در مبارزه با ویروس کرونا ضمن ماندن در خانه های خود با عوامل اجرایی همکاری کنند.
وی از شهروندان خواست توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند و از برنامه‌ریزی برای خروج از منزل و حضور در باغ ها و مزارع در روز طبیعت خودداری کنند همچنین از تردد غیرضروری روستاییان نیز جلوگیری بعمل آورند.
شهرستان فردیس حدود ۲ هزار هکتار زمین کشاورزی و باغی دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af