فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره از دستگیری‌ عاملین انتشار اخبار کذب کرونایی در شهرستان خرم‌دره خبر داد.

محرمعلی قاسمی، فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره از شناسایی و دستگیری عاملین انتشار اخبار کذب کرونایی در شهرستان خبر داد و گفت: این متهمین با انتشار خبری کذب و انتشار آن در فضای مجازی باعث ایجاد اضطراب ونگرانی در بین شهروندان شده بودند.
فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره در تشریح این گفت: در پی انتشار خبری تحت عنوان میزان شیوع بیماری کرونا در شهرستان‌های استان در سایت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان، که تعداد افراد بیمار کرونایی به نسبت ۱۰۰ هزار نفر در شهرستان خرم‌دره ۶۸ نفر اعلام شده بود و بیشترین آمار مبتلایان به نسبت نمونه آماری ۱۰۰هزار نفری، شهرستان خرم‌دره اعلام شده بود.
وی تصریح کرد: در همین راستا برخی کانال و گروه‌ها با تبلیغات گسترده در شبکه اجتماعی با تحریف و جعل خبر، میزان مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان خرم‌دره را 68 درصد آمار استان اعلام کرده بودند، که با هماهنگی مقام قضایی نامبرده شناسایی و تحویل‌ مراجع قضایی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌دره گفت: شهروندان به اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و منابع نامعتبر توجه نکرده و اخبار موثق و صحیح را از خبرگزاری‌های رسمی یا ستاد ملی مبارزه با کرونا اطلاع‌رسانی می‌شود، پیگیری کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today
آخرین خبر زنجان در سروش :
http://sapp.ir/zanjan.online
آخرین خبر زنجان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157155328C029a2ee5cd