ایرنا/ استاندار هرمزگان گفت: اعمال محدودیت ها در تردد و تعطیلی مدارس، دانشگاه ها، بازارها و فعالیت ادارات با یک سوم نیروها در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی برای کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا تا ۲۰ فروردین در استان ادامه دارد.

فریدون همتی استاندار هرمزگان اظهار داشت: فعالیت مشاغل، صنوف و واحدهای تولیدی اقلام ضروری، استمرار خواهد داشت و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.
وی ادامه داد: با رعایت اصول بهداشتی و همکاری مردم با ماندن در خانه و همچنین مجموعه اقدامات طرح فاصله گذاری اجتماعی، روند بیماری کرونا در استان هرمزگان مدیریت شده است.
همتی تصریح کرد: در قالب این طرح تردد افراد غیر ساکن در داخل استان ممنوع است و اجازه هیچگونه سفر جدیدی داده نخواهد شد.
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: بوستان ها، تفرجگاه ها و مراکز تفریحی تا اطلاع بعدی تعطیل خواهد بود و برگزاری هرگونه مراسم که موجب تجمع افراد شود، اعم از رسمی و غیر رسمی ممنوع است.
همتی با اشاره به برگزاری جلسات منظم و مکرر ستاد استانی مقابله با کرونا در هرمزگان، افزود: تمام اعضای ستاد استانی با مسوولان متناظر ملی به شکل مستمر ارتباط دارند.
استاندار هرمزگان با تاکید بر همکاری هر چه بیشتر مردم به منظور قطع زنجیره کرونا، گفت: خوشبختانه تجهیزات بیمارستان و داروهای مورد نیاز برای مقابله با کرونا در استان تامین شده و نیروهای بهداشت و درمان با تمام توان پای کار هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121