باشگاه خبرنگاران/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: با توجه به اینکه برای پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا برخی از واحد‌های صنفی تعطیل شده است زمان چک‌های واحد‌های صنفی تعطیل شده در استان اردبیل تمدید می‌شود.

بهروز ندایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل اظهار کرد: به دنبال انجام اقدامات پیشگیرانه از شیوع بیماری ویروسی کرونا بسیاری از مشاغل و واحد‌های صنفی غیر ضروری همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز تعطیل شد.
او افزود: در حاضر برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های خوبی برای حمایت از این مشاغل تعطیل شده در دستگاه‌های اجرایی مرتبط به ویژه شهرداری، دارایی و شرکت شهرک‌های صنعتی انجام می‌شود.
ندایی تصریح کرد: با توجه به اینکه برای پیشگیری از شیوع بیماری ویروس کرونا برخی از واحد‌های صنفی تعطیل شده است زمان چک‌های واحد‌های صنفی تعطیل شده در استان اردبیل تمدید می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل بیان کرد: در راستای مطالبات و انتظارات صاحبان کسب و کار و مراکز تجاری و تولیدی و فروش مبنی بر تمدید زمان چک‌هایی که بابت صدور پروانه و بدهی به دستگاه‌های اجرایی به ویژه شهرداری و دارایی و شرکت شهرک‌های صنعتی دادند تا عادی شدن وضعیت اقتصادی تلاش می‌کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253