باشگاه خبرنگاران/ جانشین انتظامی ایوان گفت: سوداگر مرگی که متصدی قلیان سرا بود دستگیر و قلیان سرا پلمب شد.


سرهنگ شیرزاد فتحی جانشین انتظامی ایوان اظهار کرد: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا و همچنین ارزیابی میزان پایبندی اصناف به قوانین و مقررات و دستورالعمل‌های بهداشتی، طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف به صورت ویژه در دستور کار پلیس نظارت بر اماکن عمومی شهرستان قرار دارد.
وی افزود: با کسب خبر و شناسایی یک واحد قلیان سرا که بدون توجه به نکات بهداشتی و عدم رعایت قوانین و مقررات فعالیت می‌کرد، این قلیانسرا مورد بازدید قرار گرفت و در بازدید از این قلیان سرا مقدار ۱۶۴ گرم مواد مخدر از نوع تریاک از متصدی آن کشف شد.
فتحی مطرح کرد: این سوداگر مرگ در واحد صنفی ضمن عرضه قلیان به جوانان اقدام به توزیع و فروش مواد مخدر کرده که توسط ماموران دستگیر و قلیان سرا نیز پلمب شد.
جانشین انتظامی ایوان با اشاره به اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شده است، اظهار کرد: خانواده‌ها مراقب فرزندان نوجوان و جوان خود باشند تا از قلیان سرا‌ها و پاتوق دوستان ناباب که زمینه انحراف آن‌ها به سمت مصرف مواد مخدر و همچنین انتشار بیماری ویروس کرونا است به دور باشند.
وی مطرح کرد: طرح نظارت بر اصناف ادامه خواهد داشت و از شهروندان انتظار داریم در صورت مشاهده فعالیت قلیان سرا‌ها در سطح شهرستان مراتب را بلافاصله برای پیگیری و اقدامات لازم از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today
آخرین خبر ایلام در سروش :
http://sapp.ir/Ilam.online
آخرین خبر ایلام در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159645696Cfa1f01671a