ایرنا/ مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: دو دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی) از طرف مشارکت مردمی و کمک خیّران برای بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان خریداری و اهدا شد.

امیر بهزاد، مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اظهار کرد: این دو دستگاه ونتیلاتور به همت اعضای هیات امنای بیمارستان موقت مهاباد و از محل مبالغ باقی مانده راه‌اندازی بیمارستان موقت این شهرستان خریداری و روز گذشته تحویل شبکه بهداشت و درمان مهاباد شد.
وی ادامه داد: دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی) یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های مورد استفاده در بیمارستان و مراکز درمانی مقابله با کرونا بوده و با توجه به ظرفیت‌های محدود بیمارستان امام خمینی مهاباد اهدای دو دستگاه ونتیلاتور از سوی خیّران این شهرستان در روند احیای بیماران تاثیر مثبتی دارد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد اضافه کرد: روز گذشته همچنین سه دستگاه ونتیلاتور دیگر از طرف خیّری که نخواست نامش فاش شود، به شبکه بهداشت و درمان مهاباد اهدا شد که جای قدردانی از این حس انسان دوستانه شهروندان مهابادی دارد.
بهزار با اشاره به اینکه بیمارستان این شهرستان شرایط مطلوبی برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی دارد، عنوان کرد: هم اکنون ۲۴ دستگاه ونتیلاتور در بخش ایزوله ویژه بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا در مهاباد وجود دارد.
وی یادآور شد: پیش از این هم بیش از ۱۴ میلیارد ریال از طریق خیران مهابادی برای تجهیز بیمارستان ۷۲ تخت‌خوابی موقت این شهرستان اهدا شده بود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b