شعار سال/ متاسفانه بی‌تدبیری مسئولان در منع تردد به بی‌توجهی برخی از شهروندان افزود تا در پارک جنگلی شهر یاسوج تفرجگاه جدیدی راه‌اندازی شود.

الزامات قانونی و اجرایی کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا مسئولیت‌های جدیدی در زمینه کنترل عبور و مرور در مبادی ورودی و خروجی شهر‌ها را به عهده پلیس قرار داده است.
در برخی از تفرجگاه‌ها و پارک‌های شهر یاسوج منع تردد و رفت و آمد اعمال شد اما متاسفانه بی‌تدبیری مسئولان در این منع تردد به بی‌توجهی برخی از شهروندان افزود تا در پارک جنگلی شهر یاسوج تفرجگاه جدیدی راه‌اندازی شود.
در شهر یاسوج با همراهی نیروهای امنیتی و انتظامی محدودیت‌های شدیدی برای روز سیزده به در اعمال شد و خودرو‌هایی که به قصد تفریح بخواهند از شهر خارج شوند، توقیف، جریمه و به پارکینگ منتقل می‌شوند اما برخی از شهروندان یاسوجی سیزده به در خود را از ۱۲ فروردین آغاز کردند تا با موانع رفت و آمد در ۱۳ فروردین روبه‌رو نشوند.
انتظار است حالا که جمعیت زیادی از شهروندان یاسوجی به پویش در خانه بمانیم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توجه کرده‌اند مسئولان با شهروندان بی‌توجه برخورد جدی کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277