باشگاه خبرنگاران/ کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید به ویژه در ساعات عصر و شب پدیده غالب بسیاری از مناطق استان خواهد بود.

ابراهیم هنرمند، کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه ناپایداری‌های جوی در استان اصفهان سه روز آینده ادامه دارد، اظهار کرد: افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید به ویژه در ساعات عصر و شب پدیده غالب بسیاری از مناطق استان خواهد بود و بارش‌های رگباری بهاری خفیف در مناطق شمالی و شمال شرقی اصفهان پیش بینی می‌شود.
وی علت افزایش شاخص کیفی هوای اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته را وزش باد‌های نسبتاً شدید و طوفان لحظه‌ای اطراف این کلان شهر دانست و افزود: وزش باد با گرد و خاک همراه بود و این پدیده با توجه به پایداری جو در ساعات اولیه روز سبب کاهش شفافیت هوا نسبت به روز‌های قبل شد با وجود این وضعیت کیفی هوا در ایستگاه‌های سنجش و پایش محیط زیست و هواشناسی سالم است و هوا آلوده نیست.
کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، ادامه داد: چوپانان با دمای ۳۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و چادگان با دمای دو درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.
هنرمند اضافه کرد: بیشینه دما در کلان شهر اصفهان امروز به ۲۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به هشت درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در سروش :
https://instagram.com/isfahan_today
آخرین خبر اصفهان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154796032C2c55b66f18