فارس/ فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی از تداوم طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان که از هشتم فروردین آغاز شده است، خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت خوب مردم آذربایجان در حال اجرا بوده و تا 22 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.

حسین عبدی، فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: از ابتدای اجرایی شدن طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از ورود 19 هزار و 350 خودرو به حوزه سرزمینی آذربایجان‌شرقی جلوگیری شده و از خروج 21 هزار و 135 خودرو از شهرهای استان نیز ممانعت شده است.
وی تصریح کرد: تعداد 133 دستگاه خودروی متخلف در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی توقیف و تعداد یک‌هزار و 491 دستگاه خودرو نیز اعمال قانون شده‌اند که بنای پلیس بر تذکر به رانندگان بوده است؛ ولی برخی از رانندگان که اصرار به تخلف و ممانعت از دستور پلیس داشته‌اند جریمه و یا توقیف شده‌اند.
وی گفت: طی مدت اجرای طرح از هشتم فروردین تاکنون نظارت بر اماکن و مجتمع‌های رفاهی که کانون تجمعات هستند، افزایش یافت که در همین راستا 650 واحد صنفی متخلف که به تذکرات پلیس توجه نکردند پلمب و به یک‌هزار و 200 واحد صنفی متخلف تذکرات لازم داده شد، از 975 واحد صنفی متخلف نیز تعهد گرفته و برای 312 واحد دیگر نیز اخطار پلمب صادر شد.
عبدی تأکید کرد: فعالیت تمام اماکن عمومی و صنوف به جز صنوف مرتبط با ارزاق عمومی، اصناف ارائه‌کننده ضروریات بهداشتی و ضدعفونی، همچنین برخی اصناف خدمات‌رسان تا پایان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ممنوع خواهد بود و پلیس با همکاری نهادهای مرتبط بر روند اجرای این طرح نظارت خواهد کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf