فارس/ شهردار ارومیه با اشاره به تداوم تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی تا ۲۰ فروردین، گفت: در حال حاضر 120 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به صورت روزانه برای ضدعفونی کردن معابر مصرف می شود و عملیات ضدعفونی همچنان ادامه دارد.

محمد حضرت‌پور، شهردار ارومیه با اشاره به ارائه خدمات به بیماران کرونایی، اظهار کرد: از روزهای اول با انجام هماهنگی لازم، انجام عملیات دفع بهداشتی پسماند و ضدعفونی محیط زندگی آنها به صورت روزانه صورت می‌گیرد، همچنین مایحتاج زندگی خانواده‌های بی‌بضاعت درگیر با کرونا تامین شده است.
وی با اشاره به کمک‌های دولت به خانوارها که به دلیل کرونا ویروس با کاهش شدید درآمد مواجه شده و در مضیقه هستند، گفت: کمک‌های دولت به چهار میلیون خانوار از این هفته آغاز می‌شود که بخش عمده آن نیز خانوارهای ناوگان حمل و نقل عمومی است.
حضرت‌پور در ادامه با اشاره به ضدعفونی معابر پرتردد و سایر معابر اصلی و فرعی شهر در راستای پیشگیری از شیوع کرونا، عنوان کرد: در حال حاضر 120 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به صورت روزانه برای ضدعفونی کردن معابر مصرف می‌شود که عملیات ضدعفونی همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به فعالیت ناوگان اتوبوسرانی، بیان کرد: وضعیت فعالیت ناوگان اتوبوسرانی بعد از 20 فروردین ماه بستگی به نظر هیئت دولت و اعلام ستاد ملی کرونا دارد، بنابراین با آغاز فعالیت ناوگان با نظر هیئت دولت بعد از 20 فروردین، فعالیت با رعایت موارد بهداشتی و انجام عملیات ضدعفونی انجام می‌شود.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b