ایرنا/ رییس اتاق اصناف تبریز اعلام کرد: با توجه به دستور ستاد مرکزی کرونای کشور و تاکید ستاد استانی با صنوفی که مبادرت به فعالیت کنند، این مجموعه به شدت برخورد خواهد کرد.

حبیب هاشمی، رییس اتاق اصناف تبریز با تاکید بر اطلاعیه‌ قبلی مقام های استانی مبنی بر تداوم تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری تا ۲۰ فروردین ماه جاری، اظهار کرد: در صورتی که واحدهای صنفی نسبت به این دستور سرپیچی کنند با هماهنگی اتاق اصناف و نیروی انتظامی واحدهای مربوطه پس از اخطارهای اولیه، در صورتی بی توجهی به مدت یک ماه پلمب خواهد شد.
وی ابراز کرد: پیرو مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستاد استانی در خصوص تمدید مدت طرح فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی و ادامه خطر شیوع ویروس کرونا و لزوم پیشگیری از آن به اطلاع کلیه واحدای صنفی تبریز رسانده شده است که تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری ادامه دارد.
هاشمی اضافه کرد: پیشتر نیز در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتقال کرونا فعالیت اصناف به استثنای صنف های ضروری از قبیل سوپر مارکت ها، میوه فروشی ها و قصابی ها تا ۱۵ ماه جاری تعطیل اعلام شده بود.
وی با بیان اینکه هم اکنون اقلام و کالاهای اساسی مردم به وفور در بازار وجود دارد، گفت: مردم در این خصوص هیچ گونه نگرانی نداشته باشند و واحدهای مربوطه نیز که اقدام به توزیع این کالاها می کنند در تمام محلات شهر تبریز دایر بوده و برای فعالیت شبانه روزی آنها نیز مانعی وجود ندارد.
به گفته رییس اتاق بازرگانی تبریز هم اکنون بالغ بر ۶۵ هزار واحد صنفی در رشته ها و بخش های مختلف این شهر فعالت دارند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در سروش :
http://sapp.ir/Eazerbaijan.Online

آخرین خبر آذربایجان شرقی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157286400C8c8e888eaf