باشگاه خبرنگاران/ فرماندار شادگان از برخورد جدی با برگزار کنندگان مراسم و تجمع در این شهرستان به منظور پیشگیری از شیوه ویروس کرونا خبر داد.

سعید حاجیان، فرماندار شادگان گفت: به منظور پیشگیری از شیوه ویروس کرونا و حفظ سلامت برگزاری هر گونه آیین و اجتماع از جمله جشن، عروسی، اعیاد ملی و مذهبی، مجالس ختم و عزا در منازل، تکایا، حسینیه‌ها و مساجد تا اطلاع ثانوی ممنوع است و با برگزارکنندگان و بانیان این تجمع‌ها برخورد قانونی می‌شود.
او بیان داشت: بعضی از همشهریان به رغم تذکر و توصیه‌های مسئولان و متخصصان بهداشت و مراجع دینی، خطر ابتلا به ویروس کرونا را جدی نگرفته و اقدام به برپایی مراسم می‌کنند و ۲ مراسم عزاداری در این شهرستان برگزار شد که دادستان با آن‌ها برخورد جدی کرد.
حاجیان تصریح کرد: وجه تمایز این ویروس سرعت انتقال و ماندگاری طولانی آن است و مراودات و اجتماع سهم بسزایی در تکثیر و انتشار آن دارد که باید از هرگونه اجتماع پرهیز شود و امروز تنها حضور خدمت‌رسانان به مردم در بیرون از خانه ضروری است تا باری از دوش جامعه مبتلا به کرونا برداشته و دردی از شهر دوا کنند.
فرماندار شادگان ادامه داد: مردم باید با همکاری بیشتر، مسوولان و دیگر هموطنان خود را برای مبارزه با این ویروس جهانی یاری کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335