فارس/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌ غربی گفت: تعداد افراد مبتلا به کرونا در استان آذربایجان‌ غربی به یک هزار و 32 نفر افزایش یافته که از این تعداد، تاکنون 500 نفر بهبود یافته‌اند.

جواد آقازاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌ غربی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: تاکنون از دو هزار و 325 نفر آزمایش گرفته شده است که جواب آزمایش یک هزار و 32 نفر مثبت اعلام شده است.
وی افزود: از تعداد یک هزار و 32 مورد مثبت گزارش شده در آذربایجان‌غربی تعداد 500 نفر بهبود یافته‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی با اشاره به تعداد مبتلایان ویروس کرونا به تفکیک شهرستان های استان عنوان کرد: ارومیه 328 نفر، بوکان 94 نفر، شاهین دژ 54 نفر، خوی 189 نفر، میاندوآب 107 نفر، نقده 27 نفر، مهاباد 64 نفر، سلماس 23 نفر، تکاب 38 نفر، سردشت 22 نفر، پیرانشهر 23 نفر، اشنویه 18نفر، چایپاره پنج نفر، شوط 13 نفر، چالدران پنج نفر، پلدشت 6 نفر، ماکو17 نفر، گزارش شده است.
آقازاده با اعلام وضعیت قرمز به دلیل شیوع ویروس کرونا در آذربایجان‌غربی، تاکید کرد: وضعیت شیوع ویروس به حالت عادی برنگشته است و احتمال شیوع پیک دوم ویروس و افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا زیاد است، بنابراین از آحاد مردم درخواست می‌شود بهداشت فردی را رعایت کنند و در خانه بمانند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today
آخرین خبر آذربایجان غربی در سروش :
http://sapp.ir/Wazerbaijan.Online
آخرین خبر آذربایجان غربی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160890880Cb0c2e5d16b