ایرنا/ مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: میزان خسارات بارندگی‌های روز گذشته در استان ناچیز و میزان بارش‌ها نیز کمتر از پیش بینی‌ها بود.

حجتعلی شایانفر، مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: بارش‌های رگباری از روز گذشته تاکنون مناطق مختلف استان را فرا گرفت که بیشترین آن در کلات با ۳۳ میلمتر ثبت شده است.
وی اضافه کرد: طی این مدت بعد از کلات شهرستان‌های سرخس با ۲۱ میلیمتر، قوچان با ۲۰ میلیمتر و مشهد با میزان بارشی بین هفت تا ۱۷ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را داشته اند.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اثر فعالیت این سامانه بارشی در شهرستانهای کلات، مشهد، قوچان و فریمان آبگرفتگی گزارش شد که خوشبختانه خسارت‌ها اندک بوده است.
شایانفر افزود: روز گذشته تند باد لحظه ای باعث سقوط ۱۹ درخت و ۱۴ مورد آبگرفتگی معابر در مشهد شد که با کمک نیروهای شهرداری و آتش نشانی مشهد امدادرسانی ها صورت گرفت.
وی ادامه داد: قطع برق در برخی از مناطق مشهد و بعضی از مناطق روستایی استان به ویژه در شهرستان صالح آباد به دنبال این بارش‌ها رخ داد که در کوتاهترین زمان ممکن رفع شد.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اثر ریزش دامنه ای مسیر مشهد - کلات و کلات - درگز و همچنین چهار جاده روستایی در شهرستان کلات مسدود شد که با تلاش نیروهای راهداری این مسیرها بازگشایی شده اند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید