فرارو/ جانشین فرمانده پلیس راه کشور، بسیاری از پلاک‌های غیر بومی حاضر در تهران را مربوط به افرادی دانست که قبل از شیوع ویروس کرونا به تهران آمده‌اند یا با پلاک‌های غیر بومی در تهران ساکن هستند.

سرهنگ ایوب شرافتی، جانشین فرمانده پلیس راه کشور با اشاره به دستورالعمل اجرایی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا گفت: در حال حاضر صرفا افراد بومی و ساکن هر شهر مجوز ورود به شهر‌ها را دارند و ورود افراد غیر ساکن به شهر‌ها ممنوع است، البته خروج افراد غیر ساکن از شهر‌های مختلف بلامانع است، به طوری که این افراد در طول مسیر اجازه ورود به سایر شهر‌ها را ندارند و باید از مسیر کنارگذر‌ها عبور کنند.
جانشین فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه باید به تصمیم‌گیری‌ها و ابلاغیه‌ها احترام بگذاریم، اظهار کرد: ما محور‌های ورودی و خروجی اصلی شهر‌ها را مسدود کرده‌ایم، اما هر شهر چندین راه دسترسی دارد، در حال حاضر پلیس راهور ۲۹۶ نقطه را در کشور مسدود کرده است.
شرافتی درباره تردد خودرو‌ها با پلاک‌های غیر بومی در برخی شهر‌ها نظیر تهران تصریح کرد: بسیاری از پلاک‌های غیر بومی حاضر در شهر تهران افرادی هستند که قبل از شیوع ویروس کرونا به تهران آمده‌اند یا با پلاک‌های غیر بومی در تهران ساکن هستند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651