باشگاه خبرنگاران/ دبیر کمیته مراقبت و درمان بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: به طور کلی موارد مثبت کرونا در خراسان رضوی به هزار و ۸۵۷ نفر رسید.

علی‌اصغر انجیدنی دبیر کمیته مراقبت و درمان بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: به طور کلی موارد مثبت کرونا در خراسان رضوی به هزار و ۸۵۷ نفر رسید.

آمار مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی تا هجدهم فروردینآمار مبتلایان به عفونت حاد تنفسی در استان تا هجدهم فروردین ماهآمار جان باختگان کرونا در خراسان رضوی تا هجدهم فروردین ماهوی ادامه داد: متأسفانه مردم با حضور پررنگی که در خیابان‌ها دارند، که اینکته بسیار نگران‌کننده بوده و هشدار می‌دهیم چنانچه این وضعیت ادامه یابد تا کمتر از ۱۰ روز آینده موج دوم آمارهای نگران‌کننده‌تر کرونایی را در سطح استان به‌ خصوص مشهد شاهد خواهیم بود.
افزون بر ۷۵ درصد جمعیت ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی در قالب ۱۲ شهرستان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ۲۵ درصد دیگر جمعیت این استان زیرپوشش خدمات دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سبزوار، گناباد، تربت‌جام، تربت‌حیدریه و نیشابور هستند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید