تسنیم/ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: در راستای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا جابه جایی مسافر از طریق اتوبوس و سواری ممنوع و تمام خطوط مسافری در استان بوشهر قطع است.

سیدحمیدرضا علم، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با بیان اینکه تمامی راهکارهای لازم برای مقابله با ویروس در بخش حمل و نقل باری و مسافری ارائه می‌شود، اظهار کرد: ضدعفونی پایانه‌ها، اتوبوس‌ها و خودروهای مسافری همراه با ارائه پروتکل‌های بهداشتی در راستای مقابله با کرونا به صورت مستمر مورد توجه است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر بیان کرد: در راستای پیشگیری از انتقال کرونا ضمن انجام تب‌سنجی رانندگان حمل و نقل جاده‌ای، بسته‌های بهداشتی، شامل، دستکش، ماسک و ژل ضدعفونی‌کننده به رانندگان تحویل می‌شود تا با دغدغه کمتری نسبت‌به حمل بار اقدام کنند.
علم با اشاره به اینکه جابجایی مسافر در استان بوشهر انجام نمی‌شود، تصریح کرد: در راستای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا جابجایی مسافر از طریق اتوبوس و سواری ممنوع و تمام خطوط مسافری در استان بوشهر قطع است.
وی با بیان اینکه تنها دو سرویس اتوبوسی بین بوشهر و شیراز وجود دارد، بیان کرد: این دو سرویس برای انتقال کالاهای پزشکی و همراهان مریض از بوشهر به شیراز و بالکعس تردد می‌کند که به سبب نداشتن مسافر بیشتر اوقات فعال نیست.
علم با بیان اینکه جابجایی کالا و بار توسط کامیون، تریلر و دیگر خودروهای حمل بار مشکلی ندارد، گفت: فعالیت حمل بار و کالا در استان بوشهر ادامه دارد ولی ارائه خدمات به آنان الکترونیکی و اینترنتی است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22