میزان/ دادستان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: در درگیری مسلحانه مامورین پلیس ایرانشهر در شهرستان بم عامل قتل راننده کامیون حامل کالا‌های اساسی به هلاکت رسید.

حجت الاسلام موحدی راد، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در درگیری مسلحانه مامورین پلیس آگاهی ایرانشهر در شهرستان بم، شرور مسلح به نام وحید که عامل قتل راننده کامیونی در 13 فروردین ماه سال جاری در محور بزمان به بم بوده به هلاکت رسید.
وی در تشریح این خبر گفت: راننده کامیون بار برنج داشته و گروهی از اشرار در سیزدهم فروردین ماه به وی حمله می کنند و راننده را به قتل می‌رسانند، پس از رصد‌های اطلاعاتی متهمین که در بم مخفی شده بودند با همکاری دادستانی بم و نیروی انتظامی این شهرستان و نیرو‌های اعزامی از ایرانشهر دستگیر شدند.
حجت الاسلام موحدی راد گفت: در درگیری مسلحانه یکی از عاملین اصلی قتل راننده، که شرور سابقه دار منطقه بوده، به هلاکت رسید و سه نفر از متهمین نیز دستگیر شدند که برای ادامه تحقیقات، با نیابت قضایی در اختیار ماموران در ایرانشهر قرار خواهند گرفت.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان تصریح کرد: از این متهمین سه قبضه سلاح کشف وضبط شد و ماموریت بدون هیچ گونه تلفات جانی و مالی به اتمام رسید.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c