شبستان/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اعلام آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان کرمان، گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تست ۳۹ مورد مثبت شد و متاسفانه سه مورد هم فوتی جدید داشتیم.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: ما امروز شاید یک جهش قابل توجهی در آمار بودیم، البته افزایش تعداد موارد نمونه گیری مزید بر این علت است؛ اما طی 24 ساعت گذشته از 110 مورد نمونه گیری شده، 39 مورد مثبت قطعی کرونا گزارش شده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه مجموع بیماران مبتلا به کرونا در استان به 366 نفر رسیده است، بیان کرد: از این 39 مورد مثبت جدید (20 نفر زن و 19 نفر مرد) با میانگین سنی 67 سال است و به تفکیک دانشگاهی، 24 مورد مربوط به حوزه کرمان، 6 مورد مربوط به حوزه رفسنجان، دو مورد مربوط به حوزه جیرفت، پنج مورد مربوط به حوزه بم و دو مورد مربوط به حوزه سیرجان هستند.
وی با اشاره به اینکه از این آمار جدید پنج مورد پرسنل و کادر بهداشت و درمان و چهار نفر هم از اطرافیان بیمار هستند، افزود: ما از روز گذشته جزو دانشگاه هایی قرار گرفتیم که غربالگری آزمایشگاهی را بتوانیم در موارد سرپایی انجام دهیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00